Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Główne obowiązki:

rozwinięcie działu spedycji
obsługa zleceń spedycyjnych
aktywne pozyskiwanie klientów oraz przewoźników
budowanie długofalowej współpracy z klientami i przewoźnikami
tworzenie ofert oraz wycen transportowych
wdrażanie własnych, innowacyjnych pomysłów prowadzących do rozwoju firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w branży transportowej jako spedytor min 1rok - warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • planowanie i perspektywiczne myślenie
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja własnej pracy
  • umiejętności negocjacyjne
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pełną samodzielność w organizowaniu własnej pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + system premiowy
  •  zatrudnienie na umowę o pracę
  • przyjazną i kulturalną atmosferę
  • przepiękny widok z biura

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowany pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV klikając w APLIKUJ.